Вже вщухли народні овації на адресу «послідовної та непримиренної боротьби» нашої влади із колаборантами та зрадниками із проросійських партій.

Який же результат на сьогодні:

– практично ВСІ депутати ВР й далі зберігають депутатський імунітет і голосують, щоправда, вже не як каже Путін із Медведчуком, а як – нинішня влада. А майже 4 тисячі депутатів місцевих рад заборонених партій радіють «мудрим і непідкупним» депутатам, які за 4 місяці досі не розглянули, навіть в Комітеті, Урядовий законопроект щодо наслідків ухвалення судом рішення про заборону партії для статусу депутатів місцевих рад (тобто про позбавлення мандатів депутатів заборонених партій).

Але це лише крихти владного і бюджетного впливу вождів та їх друзів і родичів із ОПЗЖ. Головне в іншому – їхні команди та сім‘ї досі залишаються, ба більше – займають важливі посади у воюючій Україні. От днями колишній очільник Київської обласної організації партії Януковича-Медведчука, ставленик Бойка Володимир Майбоженко став в.о. керівника престижної Броварської державної адміністрації. В Києві продовжує рятувати енергетичну безпеку директор «Київгазу» та чоловік депутатки з ОПЗЖ Юлії Льовочкіної Андрій Вінграновський. Загалом, як кажуть знаючі люди в КМДА, більшість енергетичних та фінансових компаній Києва Кличко довірив кращим людям Льовочкіна-Фірташа. Для прикладу, за транспортування газу кияни сплачують такому собі АБ «Кліринговий Дім», реальними власниками його через офшори є та ж таки сестра колишнього очільника адміністрації Януковича та відомого бійця батальйону »Монако» Льовочкіна та Фурсін – партнер Фірташа…

Як казав класик, я обіцяю Вам «соціальний ліфт».

Сказав – зробив, щоправда для своєї рідної та забороненої партій?!

Блог Миколи Томенка