Останнім часом збільшилося критики на адресу нашого єдино-правильного владного телеканалу. Мовляв там бракує позитивних і переможних новин щодо успішної та героїчної діяльності міністрів, депутатів та інших владців.

Отож, вирішив хоча б частково компенсувати брак добрих владних новин своєї добіркою повідомлень:

– як повідомлють ЗМІ Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, один із керівників нашої держави, очільник парламентської коаліції-фракції Давид АРАХАМІЯ успішно навчається в аспірантурі, бере активну участь у всіх конференціях та старанно працює над своєю дисертацією щодо проблем парламентаризму.

(креативного наукового дослідження з особливим нетерпінням чекають в Китаї, оскільки АРАХАМІЯ анонсував поєднати реформаторський досвід Комуністичної партії Китаю та партії «Слуга народу»);

– як інформують в Міністерстві освіти, нещодавно відкрито новий унікальний метод підготовки вчителів для шкіл – доведено, що для радикального покращення якості навчання студентів-майбутніх педагогів потрібно ПРОСТО змінити назву НАЦІОНАЛЬНИЙ педагогічний університет імені М.П. Драгоманова на УКРАЇНСЬКИЙ державний університет імені М.П. Драгоманова:

– як переконує Міністр охорони здоров‘я Ляшко, Уряд підтримав ініціативу МОЗ революційно змінити систему підготовки майбутніх лікарів у Запоріжжі: для цього треба ПРОСТО додати до Запорізького державного медичного університету один заклад післядипломної освіти і назвати його по-новому – Запорізький державний медико-фармацевтичний університет…

Наші джерела в МОЗ та МОН стверджують, що на черзі зміни назв ще ДЕСЯТКІВ ВУЗІВ задля святої мети покращення підготовки молодих фахівців із перспективою отримання НОБЕЛІВСЬКОЇ ПРЕМІЇ Урядом України за доведення твердження:

«ВІД ПЕРЕСТАНОВКИ СЛІВ у НАЗВІ ВИШІВ – ЯКІСТЬ НАВЧАННЯ суттєво ЗРОСТАЄ».

Одразу ж відповім песимістам та вічним критиканам:

масова зміна назв та псевдо-реорганізацій вузів, в яких закінчується другий термін повноважень ректорів, до бажання обійти норму Закону про ЗАБОРОНУ обіймати посади більш аніж 2 терміни, не має жодного відношення!

Нові переможні новини та інформація про героїв нашого воєнного часу у владі незабаром…

Блог Миколи Томенка