Тут розгорнулося справжнє капіталістичне змагання між депутатами від різних партій на тему:

– хто більше шанує наших військових і

– де взяти кошти на їх гідне фінансування?

Серед всіх депутатських пропозицій, які розміщені у ЗМІ на правах реклами, ЖОДНОГО РАЗУ не зустрів БАЖАННЯ відмовитися від БЮДЖЕТНОГО фінансування ПАРТІЙ на користь ЗСУ. Більш за те, як зʼясувалося, майже МІЛЬЯРД гривень від народу на утримання бідних парламентських партій у воєнному 2023 році Уряд змусили виділити самі депутати. В Урядовому проекті бюджету-2023 передбачалося 366 мільйонів на фінансування партій, проте на пропозицію Олени Шуляк («Слуга народу»), Івана Крулька («Батьківщина») та Максима Саврасова (Європейська солідарність) цю суму збільшили до 885 МІЛЬЙОНІВ гривень?! І таку ж суму Держава виділила парламенським партіям у воєнному 2022 році, із якої, щоправда, партія «Слуга народу» перерахувала значну частину на підтримку ЗСУ.

Далі більше.

Окрім вже звичного піару в соціальних мережах, де кожна поїздка партійних вождів до військових чи волонтерська допомога супроводжується групою журналістів та відповідними статтями на правах рекалами, нині відродилася й партійна реклама на білбордах.

Кажу партійна, бо на коли на численних білбордах в Києві написано Фонд Порошенка, то це одночасно реклама лідера партії і його партії.

У піар-гонитві реклами власного патріотизму і волонтерства не поступаються і олігархи та навіть генерали. Так, на телебаченні масово рекламується інший волонтер номер один – Ренат Ахметов, а у фейсбуці НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ змушені читати про те, як Командувач Сил тероборони генерал-майор Ігор Танцюра відвідав військових у Бахмуті…

Вожді місцевого рівня теж не поступаються у боротьбі за звання справжніх «патріотів і волонтерів за наші гроші». Майже 200 мільйонів бюджетних коштів киян на чиновницькі ЗМІ допомагають розповідати про подвиги команди Кличка, яка «врятувала Київ» та про героїв-очільників ОТГ, які закривають школи, бібліотеки, заклади культури й спорту, але збільшують бюджетні видатки на свій ПІАР. От і вчора мої земляки поінформували про те, як на тлі тотальної оптимізації закладів освіти і культури у Золотоніській ОТГ, що на Черкащині, МІЛЬЙОНИ бюджетних коштів ідуть на газетний піар колишнього очільника ОТГ, а нині депутата ВР Войцехівського…

І так по всій країні – МІЛЬЯРДИ бюджетних гривень прославляють політиків і чиновників, які при цьому отримують чималі зарплати і премії та фінансування на своє щоденне утримання.

Лише чого варто Верховна Рада, яка збирається двічі на місяць, і коштує нам майже 3 МІЛЬЯРДИ гривень на рік!

То чи не варто нам на час ВІЙНИ ЗАБОРОНИТИ бюджетне фінансування ВСІХ статтей, які передбачають кошти на партійний та чиновницький ПІАР?!

Блог Миколи Томенка