От нарешті ligazakon.net оприлюднила текст бюджету Києва на 2023 рік, бо на офіційному сайті Київської міської влади його досі немає. І, як побачимо далі, що недаремно вони його ховають від народу!

Як превентивно прокоментував 1 із 36 радників Київського міського голови (саме таку кількість своїх радників оприлюднив Віталій Кличко на лютий 2022 року), що мовляв Ви не дуже розраховуйте на цей бюджет, бо це бюджет «ВИЖИВАННЯ». Щодо киян – це правильна оцінка, а от щодо посадовців Києва, то у них з рівністю до навпаки очікується «ЩАСЛИВЕ ЖИТТЯ»!

Отож на команду Віталія Кличка, точніше на секретаріат Київської міської ради «чесні і непідкупні» депутати виділили 1 МІЛЬЯРД 22 мільйони 215 тисяч 659 НАШИХ гривень, що у 2,5 рази більше, аніж в нинішньому році. Нагадаю, що в 2022 році на секретаріат Київміськради було передбачено 419 мільйонів 746 тисяч 917 гривень.

На другу складову команди Віталія Кличка – апарат КМДА збільшено утримання на 40 мільйонів у порівнянні з 2022 році. Чиновники з апарату КМДА нам, платникам податків у Києві, обійдуться в 445 МІЛЬЙОНІВ 831 тисячу 563 гривні. В 2022 році було відповідно 415 млн. 722 тис. 464 грн.

Не знаю:

чи збільшилися видатки на утримання 13 ЗАСТУПНИКІВ КЛИЧКА чи збільшилися зарплати і премії в інших посадовців та у 240 помічників 120 депутатів Київради, але майже 1,5 МІЛЬЯРДИ гривень ЛИШЕ на секретаріат Ради і апарат КМДА – це ЦИНІЗМ найвищого ґатунку!

Цікаво також, що війна війною, а ПІАР під час ВІЙНИ залишається стабільним і небідним. Тож ЗМІ, які прославлятимуть владу Києва знову як і в 2022 році отримають плановий 181 МІЛЬЙОН 256 тисяч і плюс майже 14 МІЛЬЙОНІВ на інші піар-заходи у медіа. Тут ЗМІ-видатки переписані з 2022 року, коли бюджет ухвалювався до введення воєнного стану, копійка в копійку?!

Не забуваємо також про більш як 50 мільйонів на підрозділ, який опікується рекламою. А ще МІЛЬЯРДИ наших гривень на утримання КІЛЬКОХ ТИСЯЧ начальників в численних департаментах КМДА та РДА та СОТНЯХ комунальних підприємств, здебільшого прокладок, для правильного освоєння бюджетних коштів!

От і виходить, що при такому розподілі бюджетних коштів на УКРИТТЯ та інші проекти по захисту безпеки та життя киян грошей владі катастрофічно бракує.

Одним словом живемо в парадоксальний час, коли влада нахабно обдирає мешканців столиці, а їх більшість продовжує радіти «мужній і професійній» владі Києва!

 

Блог Миколи Томенка