Всеукраїнський фейсбук-спротив так званому «мирному плану» Ілона Маска щодо завершення війни правильний і справедливий.

Проте чесно було б нагадати, що ідея НЕЙТРАЛЬНОГО статусу України та «вічного миру» на умовах Росії вигулькувала в різні часи і від різних людей.

Найбільшим виразником її (як тепер зрозуміло за російські гроші) був Медведчук, Янукович і вся нині, ніби заборонена, ОПЗЖ.

В 2017 році нинішній відомий «філантроп і бізнесмен» Віктор Пінчук оголосив черговий новий план порозуміння з Росією, де головною умовою був нейтральний статус України, «заморожування» на 15 років російського статусу Криму і вибори в так званих ДНР і ЛНР.

В кінці березня-на початку квітня 2022 року керівник переговорної делегації від України Давид АРАХАМІЯ оголосив про готовність влади визнати нейтралітет, який потім буду винесено на референдум.

Також владні переговорники погодилися протягом 15 років вести консультації щодо статусу Криму. І найголовніше – одним із гарантів цього мирного договору повинна була стати …Росія!

Про українську воду для російського Криму, звісно теж придумав не Маск, про це говорили багато наших посадовців і той же очільник «Слуги народу» Арахамія.

Про іноземних порадників, яких було ЛЕГІОН, я вже мовчу. Для прикладу й позиція екс-президента США Дональда Трампа часами нагадували всі вищевказані.

Отож, як бачимо, Ілон Маск ПОВТОРИВ так звану РОСІЙСЬКУ версію «ВІЧНОГО МИРУ» для УКРАЇНИ і вона ОДНОЗНАЧНО суперечить НАЦІОНАЛЬНИМ ІНТЕРЕСАМ нашої ДЕРЖАВИ.

І не забуваємо також, що нині мусимо воювати за УКРАЇНУ не лише із чужоземними ВОШАМИ, а і з власними ГНИДАМИ, як і застерігав Симон ПЕТЛЮРА.

 

Блог Миколи Томенка