Нині триває період складання тесту абітурієнтами для вступу до вишів. Ректори ж навчальних закладів всіляко рекламують свої виші.Тож вирішив допомогти українским абітурієнтам та їхнім батьків у правильному виборі Університету для майбутнього навчання.

Розпочну від противного та зверну увагу на ректорів, які ВСЕ своє свідоме житття служать Путіну і Мамоні.

Сергій Ківалов досі очільник ДВОХ УНІВЕРСИТЕТІВ:

Національного Університету «Одеська юридична академія» і Міжнародного гуманітарного університету (МГУ). Схема тут проста і досить поширена в Україні. На одній території, в одних аудиторіях, одні й ті ж викладачі вчать студентів в державному і приватному вузі, який очолює одна й та ж особа або одна сім‘я. Ну щоб гроші не пропадали, бо поклоняються вони Мамоні (багатству і розкоші). Ця корупційна модель обману абітурієнтів і їх батьків, які оплачують навчання ВІДОМА ВСІМ Міністрам освіти щонайменше 10 років. Але досі живе і процвітає?!

Зверну увагу на приватний вуз Ківалова МГУ – (Міжнародний гуманітарний університет). Як відомо, цю абревіатуру шукали спеціально, щоб продемонструвати почуття відданості «великій та єдиній» столиці Путінської Росії. І не даремно, бо Путін відданих бійців за «російський світ» цінує. Переконаний, що Ківалов посідає ПЕРШЕ місце серед всіх ДІЮЧИХ посадовців України за кількістю НАГОРОД від влади Росії:

– Медаль Жукова, 1998;

– Медаль Державної Думи РФ, 2007;

– Медаль Верховного Суду РВ, 2008;

– Орден Дружби, 2009;

– Медаль Пушкіна, 2013;

– Повний кавалер орденів Російської православної церкви Преподобного Сергія Радонежського…

Нині в період війни російської орди вбивць, ґвалтівників і мародерів військового злочинця Путіна проти України Ківалов і К., пересидівши перші місяці на пляжах ОАЕ, знову буде вчить українців і українок за їхні гроші у двох своїх вузах.

А Ви ще досі плануєте навчати своїх дітей в університетах слуг Путіна і Мамони?

П.С. Про інших очільників вишів – слуг Путіна і Мамони в наступній публікації.

 

Блог Миколи Томенка