Нині вся політично стурбована громадськість обговорює нові й креативні ідеї очільників команди Зеленського у Верховній Раді. Головний речник парламентських “Слуг народу” Арахамія за підтримки Разумкова і К. чітко і конкретно обгрунтував дві революційні ідеї нового парламенту: зарплати депутатам – 100 тисяч гривень і голосування лише по четвергах.

Нагадаю, що ідеї важливості четверга у життя радянської людини були введені керівництвом Комуністичної партії, спочатку за часів Сталіна-Мікояна у 1932 році, а згодом за часів Брежнєва у 1976 році як рибний день. Формальна підстава – розвиток рибної галузі і світоглядна атеїстична відповідь християнству на піст по середах і п’ятницях.

Ідею важливості четверга, але вже у парламентському контексті була введена до Регламенту ВР постановою Медведчука від 21 січня 2000 року. Рівно через 20 років команда Зеленського вирішила відродити пропозицію Медведчука і тодішніх олігархів голосувати по четвергах.

Отож, з огляду на пропозицію вождів фракції Зеленського оживити ідею Медведчука й фактично працювати 2 дні на місяць, тобто голосувати лише по четвергах при двотижневому на місяць графіку роботи у пленарному режимі пропоную перевести статус депутатів Верховної Ради на громадський та відповідно не виплачувати зарплатню і так звані депутатські кошти. Відповідно перевести всіх помічників депутатів на громадський статус без виплати заробітних плат.

“Рибний” парламентський день, так

“рибний” парламентський день!

Блог Миколи Томенка