Тут розпочалася дискусія про оптимальне місце роботи Президента і його адміністрації. 
Дискусія не нова і мала місце в перші дні роботи Президента Ющенка, який теж не хотів працювати в «проклятому місці» на Банковій. Але ідея переселити Президента на місце Міністерства охорони здоров‘я, а МОЗ в Охматдит не була підтримана спочатку мною, а потім і урядом загалом.

І от історія повторюється через 14 років.

Тому правильно реалізувати реальні й очікувані народом проекти:
1. Оптимізація (кількісна і фінансова) АП і всіх допоміжних структур при Президентові. 
2. Аудит діяльності Державного управління справами, в тому числі мільярдного мегапроекту реставрації Маріїнського палацу, який відбувався без фахівців і громадськості.Нагадаю, що ДУС при Президентові планувало освоїти в 2019 році 2 мільярди 300 мільйонів бюджетних гривень, а Управління державної охорони – 1 мільярд 203 мільйони!
3. Відкриття вулиці Банкової для вільного проходу киян і гостей столиці.
4. Передача санаторіїв ДУСі в систему МОЗ для лікування учасників бойових дій (дивись мій проект Постанови ВР від 2015 року) і переведення державних резиденцій в статус державних госпрозрахункових підприємств.
5. Відкриття «Будинку з химерами» – одного із «7 чудес Києва» для постійного відвідування як музею всіма киянами і туристами.
Ці перші кроки нової влади продемонструють готовність служити народу, а з реалізацією плану переїзду в нове приміщення варто не поспішати!

Блог Миколи Томенка