За дискусіями про “унікальність” суспільного телебачення та Українську Помісну Православну церкву, якось забулося про ОЧІЛЬНИКІВ цього космополітичного медіа-дива за мільярд бюджетних та грантових коштів в рік.

Нагадаю, що згідно принципів формування постмайданної влади посада керівника Національної телерадіокомпанії відійшла до Народного фронту. От так з’явився цей харківський друг і соратник Авакова на посаді в Києві. Коли треба було вдруге провести Аласанію через Наглядову раду, його харківський наставник провів не один день і вечір у дискусіях про потребу правильного голосування.

Натомість, всі оргпитання ( звільнення, призначення, оренда…) на такому собі Лієві.
Унікальний персонаж:
– підтримував Партію Регіонів всіма фібрами душі й тіла, “пишався, що в команді Джарти”, радів нагороді Російського імператорського дому і переконував, що “зелені чоловічки Путіна” в Криму допомагають розвитку туризму…

А ви дивуєтеся чому московський, а не київський патріархат в пріоритеті!

Нині “зміни” на краще шокують:
– 26 рейтинг каналу;
– скорочення абсолютної більшості культорологічних та просвітницьких програм;
– фантастичні премії для вождів і мізерні зарплати для простого теле і радіопростолюду…

П.С. І ще трішки про неуків і релігію.

Великий “теолог Аласанія” написав, що 9 з 10 українців не є прихожанами або віруючими.
Це м`яко кажучи БРЕХНЯ! Згідно останніх соціологічних досліджень – віруючими себе вважають 67 – 70 відсотків українців. Серед них, близко 70 відсотків – православні, біля 10 – греко-католики та ще кілька відсотків – протестанти і римо-католики! Тож, теза про християнську Україну цілком адекватна і виправдана.

Блог Миколи Томенка