Днями з‘ясувалося, що у Верховній Раді сформувалася і успішно діє неформальна ПАРТІЯ ЗАХИСНИКІВ Медведчука-Козака-Королевської-Волошина…та інших колаборантів України.

До неї входять і нинішні очільники парламенту й представники як правлячої «Слуги народу» та і донедавна опозиційної «Батьківщини»…

Вони переконано захищають депутатів від ЗАБОРОНЕНОЇ партії слуг Путіна вже…113 днів та спільно голосують за рішення в інтересах то забудовної мафії, то за збільшення своїх зарплат, то за монополізацію медіаринку… Ба більше, без голосів медведчукістів-путінців, які ще не втекли закордон, той же сумновідомий закон про безконтрольність містобудування не набрав би 226 голосів.

АРАХАМІЯ і К., які дружили і продовжують дружити із депутатами з ОПЗЖ, для лохів знайшли серйозний аргумент. Мовляв «клята» Конституція, а точніше її 81 стаття не дає правових підстав забрати мандати у зрадників України!

Правда ж в іншому. Депутати із партії захисників Медведчука і К. досі не зробили ЖОДНОГО правового кроку для цього. І Конституція жодним чином не заважає офіційно звернутися до правоохоронних органів щодо відкриття справ проти тих депутатів, які зрадили Державу і втекли з неї ще напередодні 24 лютого (стаття 111 КПК про державну зраду і 111-1 про колаборацію в допомогу). Наявність судового рішення і стане конституційною підставою для позбавлення депутатського статусу.

Уточнення норм про статус «безвісно відсутній», «постійне проживання за межами країни» у законах, а не в Конституції теж відкривають широкий ПРАВОВИЙ шлях для припинення повноважень найбільш одіозних путінців.

Одним словом, якби було бажання і політична воля, то як мінімум кілька десятків депутатів від Медведчука і Козака до Королевської і Волошина вже точно не мали мандатів!

Окрема історія з бездіяльністю ВР щодо наповнення змістом поняття відповідальності «ЗАБОРОНЕНИХ ПАРТІЙ». Зокрема, позбавлення державних нагород і звань для представників партій-зрадників і колаборантів було цілком справедливе. А поки «ГЕРОЙ УКРАЇНИ» Бойко переконує, що вже не поважає Путіна і любить лише українську владу. Також потребує зміни і виборче законодавство, щоб унеможливити знову потрапляння до ВР представників заборонених партій.

Але найбільш нахабною є поведінка Стефанчука-Арахамії, які заблокували розгляд Урядового законопроекту про позбавлення мандатів майже 4 ТИСЯЧ ДЕПУТАТІВ місцевих рад від заборонених партій Медведчука, Шарія, Сальдо…

А Ви кажете Конституція заважає?

Заважає ненаситне бажання якнайдовше триматися у владі та ділить майно і кошти «по чесності і справедливості» з допомогою деморалізованих депутатів ОПЗЖ, які в свою чергу готові підтримувати і владу й сатану, аби тільки залишитися біля бюджетного корита.

П.С. Для нагадування – моя стаття від 30 листопада «Як законно позбавити мандатів депутатів-слуг Путіна»

Блог Миколи Томенка