Минає 39 днів війни Росії проти українського народу, яку щоденно освячує Московська церква та їх очільник патріарх Кіріл.

І 39 днів в Україні керівництво УПЦ Московського патріархату і наша рідна влада стверджують, що вирішення церковного питання під час війни – НЕ НА ЧАСІ.

Звертаюся до священників та прихильників Московського патріархату в Україні:

– скільки ще російській орді військового злочинця Путіна, освяченій вашим духовним вождем Кірілом, треба вбити українських дітей, зґвалтувати жінок і знищити міст та сіл, щоб ви ПРОЗРІЛИ?!

Сьогодні, після того як весь світ облетіли відео та фото звірств російських військових в Бучі, патріарх Кіріл в головному храмі Збройних Сил Росії, вкотре освятив вбивства українців.

Цитую його виступ:

«Я очень радуюсь тому, что имел сегодня возможность совершить Божественную литургию в этом прекрасном храме, в присутствии наших военнослужащих… не иссякает приход в Вооруженные силы молодых людей, которые стремятся стать офицерами, которые стремятся посвятить свою жизнь защите Отечества… в военное время Служба в Вооруженных силах – это настоящий подвиг, а именно такое время мы сейчас переживаем.» і ще енна кількість разів про «подвиги російських військових» та « історичну важливість нинішнього моменту для російського народу» у так званому «Слові патріарха Кіріла в 4-неділю Великого посту».

В мене також звернення до фанатів Московського патріархату в офісі Президента України, обласних та міських владах…:

– Ви, СУКИ МОСКОВСЬКО-ПРАВОСЛАВНІ, або вийдіть із путінсько-кіріловської церкви війни або перестаньте розповідати в медіа про вашу щиру любов до України.

Переконаний, що ЗАБОРОНА діяльності Московського патріархату в Україні не тільки НА ЧАСІ – її потрібно було зробити ще ВЧОРА!

Блог Миколи Томенка