Україна, 2021 рік. 18 відсотків громадян України (без Криму і окупованої частини Донбасу) ПОЗИТИВНО ставляться до Сталіна?!

23 відсотки громадян України (без Криму і окупованої частини Донбасу) винними в організації Голодомору вважають: природні умови, селян (куркулів), важко сказати…але не Сталіна і керівництво СРСР?!

Саме тому я переконую десятки академічних інституцій, тисячі вчених, викладачів і вчителів історії, ЗМІ системно і щоденно працювати над поясненням і пропагуванням популярної, правдивої історії України.

Саме тому наша команда «Рідної країни» вже майже 20 років займається просвітницькими проектами, бо УКРАЇНА, де така кількість фанатів Сталіна і його улюбленого учня Путіна, приречена на поразку.

Натомість, замість історичної документалістики, якісних українських фільмів, освітніх програм…олігархічні ЗМІ нас годують «вічним другим туром президентських виборів», де одні за будь-яку ціну хочуть зберегтися при владі, а інші – повернутися у владу!

ПОЛІТИЧНІ ТЕЛЕПНІ не розуміють, що президенти приходять, відходять або втікають, а НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ та рідна УКРАЇНА – ВІЧНІ!

Для інформації.

В Росії-2021 позитивно до Сталіна ставляться 59 відсотків росіян!

П.С. Цифри опитувань громадської думки взято із досліджень 2021 року соціологічних компаній КМІС та РЕЙТИНГ.

Блог Миколи Томенка