Про чергове етнополітичне ХАМСТВО «якоїсь Арахамії», як казав Рефат ЧУБАРОВ, можна було б промовчати, якби це було вперше і якби він не був одним із керівників Української Держави. Нагадаю, що він як керівник парламентської коаліції статусно йде за посадами Президента і Голови Верховної Ради.

Так от це нещастя, якого Україна прихистила після втечі з Абхазії, вирішило обізвати нас, ВСІХ УКРАЇНЦІВ – спадковими КОРУПЦІОНЕРАМИ, бо мовляв у нас такий ген зашитий від природи.

Як автор багатьох досліджень з історії України скажу, що навіть такі кати українського народу як Сталін, Берія, Каганович…вважали нас ЛИШЕ націоналістами, тому й розстрілювали або морили голодом МІЛЬЙОНАМИ. Ба навіть вони не додумалися до такої характеристики нашої нації.

У мене запитання не до влади, бо вони мають таке ж відношення до історії й культури України як я до буддизму. У мене запитання до УКРАЇНЦІВ:

ми й далі будемо терпіти приниження нашої НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ й обговорювати у соціальних мережах накинуті нам згори дріб’язкові медіа-скандали?!

ПУБЛІЧНЕ ВИБАЧЕННЯ – це найменше, що ми мусимо вимагати!

А принципово кажучи, таких людей не повинно бути у ВЛАДІ за визначенням!

Блог Миколи Томенка