З ініціативи Громадського руху “Рідна країна” відбувся Круглий стіл до 25-річччя ухвалення Конституції новітньої України на тему:

« Конституція – як світогляд для об’єднання українського суспільства».

Наші головні тези для об‘єднання в новітній УКРАЇНСЬКИЙ РУХ.

Ми підтримуємо і впроваджуємо ідеї:

– УКРАЇНОЦЕНТРИЗМУ – НАЦІОНАЛЬНА ДЕРЖАВА;

– ЛЮДИНОЦЕНТРИЗМУ – СОЦІАЛЬНА ДЕРЖАВА;

– СТАЛОГО РОЗВИТКУ – ЕКОЛОГІЧНА ДЕРЖАВА;

– ПРІОРИТЕТУ ПРАВА – ПРАВОВА ДЕРЖАВА.

Ми обстоюємо ЕКОНОМІЧНИЙ та ДІЄВИЙ ЩОДЕННИЙ ПАТРІОТИЗМ.

Нашими ідеологічними опонентами є:

– представники російського світу в Україні;

– олігархія та її політичні слуги;

– охлократія та її владні репрезентанти.

Ми також переконані, що нинішню державу руйнує деструктивна боротьба двох політиків та їх затятих прихильників в НЕСКІНЧЕННОМУ ДРУГОМУ ТУРІ.

Ми звертаємося до команд Зеленського і Порошенка з пропозицією перенести весь свій запал боротьби проти путінської Росії, корупції та олігархів!

Наші першочергові плани:

– організація просвітницьких заходів для вивчення та застосування норм Конституції в інтересах кожної ЛЮДИНИ як самодостатньої ОСОБИСТОСТІ;

– здійснення моніторингу та інформування про використання коштів державного і місцевих бюджетів з метою формування культури СВІДОМОГО ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ;

– пропагування та підтримка проектів у царині вивчення української історії, культури, мови, Конституції для перетворення всіх мешканців країни у правдивих ГРОМАДЯН УКРАЇНИ.

Настав час не ЧЕКАТИ і ПРОСИТИ, а ДІЯТИ.

Бо, перефразовуючи класика, наша Конституція – як «НОВИЙ і ПРАВЕДНИЙ ЗАКОН», повинна почати працювати в інтересах ВСІХ ГРОМАДЯН, а не лише «обраних»!

П.С. Подяка за дружні поради та консультації під час сьогоднішнього Круглого столу Володимиру Філенку, Олесю Донію, Петру Стецюку.

Блог Миколи Томенка