Видання “Дзвін” підвело підсумки голосування читачів щодо можливих кандидатів у довиборах до Верховної Ради по 197 округу. Участь в опитуванні на сайті взяло понад 1 тисяча 200 читачів.

І якщо лідери рейтингу не дивують – очільник Громадського руху “Рідна країна” Микола Томенко не один десяток років фактично “працює” Народним депутатом від Черкащини на громадських засадах, а Владислав Голуб – уже обирався на 197-ому окрузі, то до аутсайдерів – питання.

Скажімо, заступник голови Черкаської облради Сергій Лісовий, якого називають серед імовірних кандидатів на окрузі від президентської сили, показав близьку до нуля підтримку в опитуванні. І це при тому, що партія “Слуга народу” утримує на Черкащині найвищі рейтинги!

Дещо кращі показники у депутата облради Євгенія Курбета. Подейкують, що в “Слузі народу” ще вагаються, на кого зробити ставку у передвиборчій боротьбі – на Лісового чи Курбета, та й виборча кампанія офіційно ще не розпочалася, але штаб останнього вже активно розпочав роботу і вже взявся засипати 197-ий округ “зеленими” агітками.

Парадокс із Лісовим – не єдиний. Маємо ще цікавий нюанс навколо персоналій згаданого рейтингу і їх політичної підтримки. Поки що “Батьківщина” не заявила про свого кандидата. Чи означає це, що на черкаських довиборах “біло-сердечні” будуть підтримувати зятя заступника голови партії Сергія Соболєва – Владислава Голуба? І як це узгоджуватиметься з тим, що в парламенті Голуб працював у міжфракційному об’єднанні “Єврооптимісти”, виступаючи за вільний ринок української землі, на відміну від тієї ж таки “Батьківщини”?