Як відомо, НАЗК звернулося до суду щодо можливого адміністративного порушення головою Громадського руху “Рідна країна” Миколою Томенком у частині розміщення та оплати зовнішньої реклами у містах Києві та Вишгороді з текстом:
«Бюджет Києва в інтересах Киян, а не друзів мера!»
Під час судового засідання адвокат Микита Черевичний переконливо довів законність дій Громадського руху “Рідна країна” та його лідера Миколи Томенка.
Тому Подільський районний суд постановив впровадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності М.В.Томенка закрити у зв‘язку з відсутністю у його діях складу адміністративного правопорушення.
З огляду на це переконливо прошу всі ЗМІ, які поширили інформацію НАЗК про моє можливе адміністративне порушення, відповідно й оприлюднити інформацію “Рідної країни” щодо рішення суду на нашу користь. У іншому випадку ми будемо вимагати всіма правовими методами від таких ЗМІ виконати приписи національного законодавства.
П.С. І наша дружня порада НАЗК бути більш прискіпливими при перевірці:
– законності використання мільярдів бюджетних коштів парламентськими партіями;
– достовірності інформації щодо зберігання та сплати податків з мільярдів та сотень мільйонів гривень готівкових коштів задекларованих посадовцями та депутатами!
Блог Миколи Томенка