Грішний визнаю, але зранку вирішив переглянути один сумновідомий телеканал, щоб зрозуміти що планують друзі Путіна в новому політичному році в нашій країні.
На каналі кума Путіна спочатку показали фільм про корупціонерів Лазаренка і Тимошенко, а згодом у рубриці прихованої політичної реклами або політичної джинси радісно прокоментували такий собі «народний» рейтинг, в якому найбільше потерпають від влади і захищають простий народ: Порошенко, Онуфрій, Шарій, Медведчук і Усик.
І світоглядно добили мене остаточно тим, що розпочали на каналі «російського світу» показ знаменитого британського серіалу «Суто англійські вбивства»! Може хочуть показати справжню «злочинну» сутність Західного світу?!
Попередній висновок такий:
в 2021 політичному році команда Медведчука розглядає Порошенка як тактичного союзника у боротьбі проти Зеленського та за дочасні парламентські вибори; натомість Тимошенко, обравши політику підтримку нинішнього Президента (голосування за бюджет і кадрові призначення у владі), перейшла у статус політичного опонента Медведчука. Подивимося як довго протримається це новий ситуативний політичний розклад сил в Україні-2021.
Отож, далі буде…
Блог Миколи Томенка