Карантинно-передвиборче розкрадання Києва триває.
Вчора в масонському стилі, без ЗМІ та громадськості, більшість Київради з енного разу додала ще 400 мільйонів гривень скандально відомій фірмі Еко-буд-трейд. Як описують журналісти, ця компанія пов‘язана з одним з очільників команди Черновецького Комарницьким та з родиною Тищенка, керівника ЗЕ-команди в Києві.
Отож, на вчорашній сесії після перекидки грошей із освіти, культури та спорту на транспортні статті, з‘ясувалося, що окрім зарплат працівникам метро та Київпастрансу є ще й 400 мільйонів для вищезгаданої корупційної трійці!

Нагадаю, що попередній бюджетний мільярд на Подільсько-Воскресенський міст був невідомо як витрачений. Саме тому один з підрядників забрав неоплачені ванти, а правоохоронці відкрили кримінальну справу. Уточню, що остаточного проекту з’їздів з цього мосту як з лівого так і правого берегу досі не існує, а проект будівництва метро на Троєщину ще й не починали розробляти!
Тож питання:
куди виділяли ще 400 мільйонів із податків киян – на виборчу кампанію дружніх між собою партій Зеленського і Кличка?!
П.С. За це рішення голосували більшість депутатів із фракцій Порошенка, Тимошенко, Омельченка і Садового!
П.С. Тим часом, Черновецький – колишній начальник нинішнього смотрящего за Києвом Комарницького судиться за статус російської мови як другої державної!

Блог Миколи Томенка