Депутати Київради схвалили бюджет столиці на 2020 рік та підтримали Програму економічного і соціального розвитку м. Києва на наступний рік.
Голова київської міської партійної організації Громадського руху Миколи Томенка “Рідна країна” Олександр Федоренко проаналізував головний фінансовий документ столиці.

“Депутати київради назвали бюджет збаласованим, але очевидно, що це бюджет стагнації і доживання нинішньої влади. На наступний рік, який для них є останнім, не було анонсовано жодного значимого для міста проекту. Сьогодні в Києві терміново потрібно змінювати громадський транспорт, будувати садочки, розвивати інфраструктуру, яка була зруйнована хаотичною забудовою Микитася-Кличка. Власне, за весь час Кличка на посаді не було відкрито жодної станції метро. Мешканці Троєщини, як і раніше, змушені годинами їхати до роботи чи навчання, а між іншим Кличко виграв вибори з обіцянками вирішити цю проблему. Станцію “Мостицька”, яку розпочали будувати в лютому 2019 року, ми ще не побачимо до грудня 2021 року.”