Нещодавно з‘явилася петиція до Президента щодо житлової афери будівельних друзів Кличка. 13 тисяч київських сімей, які проінвестували у будівництво власних квартир, нині стали заручниками будівельної афери Укрбуду та Київської влади.

Лідер партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко закликав владу терміново втрутитись:
“Переконаний, що Президент, Уряд і ВР не повинні чекати 91 день, коли петиція набери відповідну кількість голосів підтримки, а повинні реагувати вже зараз. Уряд мусить створити робочу групу за участі представників сімей-інвесторів, а ВР спеціальну комісію щодо ситуації в Києві.”

Політик переконаний, що лише спільна і публічна діяльність дозволить зупинити повторення житлових афер часів Черновецького. Він також зазначив, що підтримка колишньою владою схем Кличка-Микитася суттєво посприяла тому, що інвестори втрачають кошти.

“Не варто забувати, що одним із вагомих аргументів вкладення коштів в проекти Укрбуду, були факти постійної підтримки Київським міським головою Кличком діяльності цієї кампанії та належність очільника Укрбуду Микитася до найближчого оточення Президента Порошенка”.