Своє бачення ситуації в інтерв’ю Politeka Online озвучив лідер партії «Рідна країна» Микола Томенко.

«Я вважаю, що це подвійний обман. По-перше, я вважаю, що той закон, який був проголосований однією фракцією – це неприпустима річ, що такі принципові речі не можна ухвалювати 240 голосів, умовно кажучи, коли фракція «Слуги народу» разом там з колишніми представниками БПП, «Народного фронту» і «Опозиційного блоку» проголосували. Це неприпустимо. Жодна фракція (крім СН, – Ред.) не проголосувала. Такі законопроекти мусять бути елементом хоч відносного консенсусу, хоч чоловік 300, чи 270», – заявив Томенко.

Також Микола Томенко акцентував увагу на такому неоднозначному моменті, як впровадження в Україні подвійного громадянства, про що останнім часом заходить мова політиків.

«Це мене страшно лякає, тому що президент і влада сказали, що не будуть іноземці мати права на куплю землі, але подвійне громадянство, це абсолютно унікальна схема, як це все зробити. Ви берете собі українське громадянство і залишаєтесь китайським громадянином і платником податків, чи американським громадянином і платником податків, чи арабським, катарським, і ви заходите, купуєте землю і, так як це було в Аргентині, і нічого не робите, чекаєте, щоб потім перепродати», – зазначив політик.