Остання інформація з торгівлі за НАШІ КОШТИ у Бюджеті – 2019: Порошенко і К.переконали Уряд і бюджетний комітет створити спеціальний ФОНД ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ у сумі 1 МІЛЬЯРДА гривень для придбання шкільних автобусів, будівництва спортивних споруд, підключення до інтернету і навіть часткової компенсації населення у зв`язку з новими тарифами!

Все це важливі проблеми, але до чого тут Президент?! Отож, популярно кажучи – це МІЛЬЯРД НАШИХ ГРОШЕЙ НА ВИБОРЧУ КАМПАНІЮ ПОРОШЕНКА.

І ви далі твердити, що він – БАРИГА.
Не принижуйте бариг, вони – недобросовісні торговці, перекупники краденого, але до БЮДЖЕТу чи ОБЩАКу у них руки не доходили. Тому, правильне визначення нинішньої влади – ЦИНІЧНІ ГЛИТАІ або ж ПАВУКИ, про що писав ще Марко Кропивницький.

Нагадаю, що і ДРУЖИНА ПОРОШЕНКА буде ділити 708 млн бюджетних коштів через Український культурний фонд, який вона очолює.

Також нагадаю, що на утримання діяльності Порошенка і його апарату передбачено на 2019 рік 947 мільйонів гривень (для прикладу в 2015 році було -443 млн). І звичайно на діяльність партії Порошенка у 2019 році закладено біля 100 млн грн наших коштів.

Не аналізую тут НАШІ КОШТИ на так званий Фонд Гройсмана для фінансування проектів ВИКЛЮЧНО в округах депутатів, які підтримують владу.

П.С. У мене запитання до 120 ПЛАТНИХ ЕКСПЕРТІВ і БЛОГЕРІВ ПОРОШЕНКА:
– не соромно Вам й далі розповідати, виключно на безоплатній основі (???) про мецената і благодійника Порошенка?!

Блог Миколи Томенка