Як показують настрої виборців в столиці України, то кияни в цілому розділяють загальні тенденції по країні, вважаючи за краще старим особам нові політичні сили. Компанія “Українське демократичне коло” виділила політсилу Миколи Томенка «Громадський рух «Рідна країна», як одного з лідерів громадської думки Києва.

Серед киян, що мають можливість проголосувати, «Рідна країна» входить в п’ятірку найбільш вподобаних партій з показником 6,2% від числа опитаних.

І це незважаючи на майже повну відсутність зовнішньої реклами політсили. Як зазначив сам Микола Томенко, до зовнішньої реклами він особисто ставиться скептично, і «якщо йти на вибори без ідеї – білборди тобі не допоможуть».

Головною причиною такої підтримки з боку киян лідер партії вважає наявність у його політсили своїх ідей, цінностей і робочої програми. «Партії, які витрачають фантастичні гроші на рекламу, мають 0,1-0,2%. Якщо немає лідерів, команди та цінностей, то зовнішня реклама не допомагає», – вважає Микола Томенко.

Що стосується чинного президента, його проблема в тому, що він не виправдав покладених на нього надій в період загального національного піднесення після Революції Переваги.

«У ситуації з Порошенком я спеціально взяв динаміку за чотири роки. На момент початку президентської кампанії, коли всі розуміли, що Порошенко переможе, він мав довіру 85% киян. Це фантастично для нашої нації, яка нікому не довіряє, часом і сусіду, і родичам. Із 85% – 58,3% повної довіри. На червень ситуація протилежна: 82,1% недовіри, з них 61,6% повної, 13,2% довіри, з них 2,2% повної», – повідомив невтішну статистику політик.

Нагадаємо, що на початку червня учасники громадського проекту  “Українське демократичне коло” опитали доросле населення столиці – киян, які мають право брати участь у майбутніх виборах. За результатами дослідження політична партія Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна” впевнено долає виборчий бар’єр до Верховної Ради з результатом 6,2%, а за лідера партії на пост президента відали б свої голоси 4,7% киян.

В разі проведення найближчим часом виборів до міської ради столиці, партія  Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна” набирає 6,5%. Якби вибори міського голови відбулися на початку червня 2018 року,то виникла б необхідність проводити другий тур виборів, оскільки результати опитування показали, що Віталій Кличко отримав би в такому випадку 31,6%, а Микола Томенко 11,1%. У другому турі за посаду очільника столиці поборолися б нині діючий голова та Микола Томенко.