Днями Порошенко запустив черговий флешмоб від влади поселити вдома вболівальника. Першим, цілком логічно, підтримав “унікальну пропозицію” президента вирішити житлову проблему іноземних вболівальників кум-недоміністр.

Але коли цей маразм підтримали очільники Київради та КМДА – я не витримав. Ви телепні, маєте чималі зарплати й премії та відповідні повноваження, щоб організувати АЖ два матчі протягом ДВОХ ДНІВ – 24 і 26 травня. Ви не могли зібрати асоціації готельного господарства і погодити формат цінової політики, чи, у крайньому разі, залучити Антимонопольний комітет, якщо має місце монопольна змова на ринку готельних послуг?

Натомість, останні місяці, окрім піару і освоєння бюджетних коштів, НІХТО НІЧОГО не робив, а тепер ви пропонуєте зробити “свято киянам”і перекрити Хрещатик з 12 травня до кінця місяця й…поселити в себе вдома вболівальників?!

П.С. Цей критичний допис не стосується простих киян, які пропонують свої послуги і помешкання, рятуючи імідж Києва та України і допомагаючи імпотентам при владі.

Блог Миколи Томенка