Другу добу намагаюся збагнути, чого прагнуть ініціатори так званої великої політичної реформи й чого вимагають більшість людей, які прийшли на акцію.

Годі сподіватися, що вимоги однієї з багатьох версій пропорційної виборчої системи та антикорупційний суд в політичних серцях людей! Мовчу про брехню щодо скасування недоторканності, якої можна було б позбавитися ще два роки тому.

Отож, стратегічне бажання більшості – відсторонення від влади Порошенка. Правові шляхи два: дострокові вибори й імпічмент. Для дострокових – необхідна згода Порошенка, якої не.має. Для процедури імпічменту – закон про спеціальні слідчі комісії, якого СЕРЕД ВИМОГ АКЦІЇ НЕ МАЄ!

Тактичне завдання – дострокові парламентські вибори. Правовий шлях один – відсутність коаліції та неможливість її створення. Це найпростіше завдання : ДОСИТЬ ВСІМ ЄВРООПТИМІСТАМ-ДЕПУТАТАМ ОФІЦІЙНО ВИЙТИ З КОАЛІЦІЇ! Наголошую – не з фракції ( не дай бог таке вимагати. А мандат, а зарплата, а закордонні відрядження – це святе)! ЛИШЕ З КОАЛІЦІЇ І ЇЇ НЕ ІСНУЄ!

А сьогоднішні вимоги в принципі потрібні, але здатні лише зменшити політичну температуру по країні.
Бо як каже народна мудрість: довіри заслуговують лише ті, які САМІ ЧЕСНІ ПЕРЕД ЛЮДЬМИ І ПЕРЕД СОБОЮ!

Блог Миколи Томенка