Група “принципових” депутатів, які продовжують ПІСЛЯ ПІВТОРАРІЧНОЇ ПЕРЕРВИ боротьбу з недоторканністю, знову шокують.
По-перше, вони проти недоторканності, але за… “ИНДИМНИЕТ”! Я так розумію, що мова йде про ІНДЕМНІТЕТ – від латинського слова INDEMNITAS ( захист від шкоди)… Але це так, дрібниця, з погляду на ази конституційного права.

Отож, черговий законопроект про зміни до Конституції від 158 депутатів названо НАЙКОРОТШИМ і найбільш РЕВОЛЮЦІЙНИМ! Бо у ньому пропонується із статті 80 виключити 1 і 3 частину і зберегти 2 (це називають цим самим “ИНДИМНИЕТОМ”). Воно то так, як кажуть прості українці, та трішечки не так!

Подібний законопроект ( СЛОВО В СЛОВО) було внесено в 2007 році фракціями НУНС і БЮТ. І за нього проголосували в першому читанні.

Такий же законопроект 16 січня 2015 року вніс Президент ( СЛОВО В СЛОВО), і він був проголосований двічі: 297 голосів за внесення до порядку денного і 365 – за скерування до Конституційного Суду. Після повернення з КС, без зауважень щодо зміни статті 80, профільний Комітет у грудні 2015 року запропонував розглянути його ВР. Відтоді законопроект про скасування недоторканності ЧЕКАЄ НА СВОЄ ОСТАННЄ ГОЛОСУВАННЯ!

І тут “супероригінальний” хід: зареєстровано ще один законопроект, ТОТОЖНИЙ вже проголосованому, і він ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАЙКОРОТШИМ і найбільш РЕВОЛЮЦІЙНИМ!

Блог Миколи Томенка