Київській владі слід змусити підрядника, який займався ремонтом станції метро «Лівобережна», переробити свою роботу

Таку думку Politeka висловив керівник київського осередку політичної партії Миколи Томенка «Рідна країна» Олександр Федоренко.

«Слід зробити: перше – змусити підрядника переробити свою роботу, а до цього нічого їм не платити. Друге – з’ясувати, хто з чиновників київської міської державної адміністрації причетний до проведення цього тендеру, і чи мав він вплив на ухвалення остаточного рішення щодо нього», – зазначив він.

Водночас Федоренко наголосив, що слід розібратися у причинах проведення ремонту, адже це може виявитися звичайним «відмиванням» грошей.

«Як я говорив раніше, якщо цей ремонт мав технічну потребу – це одна річ. Але якщо він був проведений із метою «зробити станцію красивіше», то я вважаю, що це «викинуті на вітер» гроші. Це або відмивання коштів, або хтось їх «заробляє». Ми бачимо, що саме якість роботи будівельників, говорить про те, що чиновники, які займалися цим питанням, керувалися зовсім іншими мотивами, ніж інтересами киян», – уточнив він.

За словами експерта, зараз у Києві є ціла низка інших напрямків, в які можна зробити інвестиції і які на сьогодні є пріоритетнішими.