НАЗК поінформувала про перерахунок за 3 квартал, тобто за липень, серпень і вересень, державного фінансування у сумі 174 мільйони 320 тисяч гривень для парламентських партій.

Тож в цей «напружений і працьовитий» для депутатів час (Верховна Рада на канікулах до 7 вересня 2021 року) держава підкинули із наших бюджетних грошей:

«Слузі народу» – 86, 46 млн.грн.;

ОПЗЖ – 26, 15 млн. грн.;

«Батьківщині» – 16,39 млн.грн.;

ЄС – 24.94 млн. грн.;

«Голосу «- 20.38 млн.грн.

Найбільш цинічне фінансування партії Медведчука, якого влада звинуватила у державній зраді, фінансуванні тероризму, включила до санкційного списку й… підкинула більш як 26 мільйонів бюджетних гривень для інформаційного та рекламного захисту від звинувачень протягом 3 місяців. Одним словом виступила таким собі державним адвокатом за наші десятки мільйонів гривень!

Більш як 20 мільйонів гривень «Голосу» піде, скоріше за все, на рекламну пропаганду однієї частини партії проти іншої. Можливо ще й папір закуплять, бо писати офіційні заяви депутатам на туалетному якось «невдобно»!

Нагадаю, що наша команда «Рідної країни» послідовно бореться проти неконтрольованого бюджетного фінансування парламентських партій. Завдяки масовій підтримці нашої петиції було відмінено фінансування низки непарламентських партій, таких як партія Шарія та суттєво скорочено фінансування парламентських партій у 2020 році.

Тим не менш, жодних змін у неадекватну й цинічну систему фінансування партій не було внесено.

А за період 2016-2021 року партії «бідних і нужденних» Медведчука, Рабіновича, Киви, Тищенка, Порошенка, Тимошенко…вже підтримав український народ із своїх податків на суму майже 2,5 МІЛЬЯРДІВ гривень!

Блог Миколи Томенка