15 тисяч 39 киян підтримали мене і команду “Рідної країни” на виборах в Києві.
Вдячний всім, хто підтримав нашу програму “Київ – місто для Киян” й команду, що вперше, як політична партія, брала участь у виборчій кампанії.
Сумно, що велика кількість наших прихильників, передовсім людей поважного віку, не змогла прийти на вибори з огляду на пандемію коронавірусу.
Дивно, що багато світоглядно близьких партій і політиків, які декларували необхідність спільної участі в Київських виборах, вирішили підтримати нинішню владу забудовників або взяти в них участь самостійно й таким чином дезорієнтували киян і в результаті набрали по кілька тисяч голосів.
Ганебним є той факт, що олігархи і забудовники сформували практично всі списки партій, які пройшли до Київради, а власники сіток з підкупу виборців знову відігравали ключову роль в умовах, коли у виборах взяла участь лише третина киян.
Вірю також, що наша просвітницька діяльність допоможе скоротити до мінімуму кількість громадян, які готові продати свій голос та відповідно – збільшити число тих, хто діє як патріот і платник податків!
За таким обставин, команда “Рідної країни” не лише продовжує свою роботу в столиці України, а й буде діяти як політична опозиція до міської влади, сформованої забудовниками і олігархами.
Бо захищати, шанувати й любити Київ та Україну потрібно щоденно, а не лише під час виборів й бажано за власні, а не бюджетні кошти!
Лідер партії Громадський рух “Рідна країна”
Микола Томенко