За добу в столиці сталося кілька масштабних проривів тепломереж.

Масштабний прорив тепломережі, внаслідок якого від потопу з окропу отримали опіки десятки людей, провалився асфальт та затопило будівлю торгівельного центру, що стався 13 січня в столиці, шокував тисячі киян. Та не встигли кияни оговтатися від цих подій, як у місті стався черговий прорив – в Солом’янському районі, поруч з спортивним комплексом КПІ.

Чисельна забудова нищить місто

Щодо кричущаї комунальнаї аварії біля Ocean Plaza, під час якої людям довелося вибиратися із потоків окропу, а декого з постраждалих із опіками навіть забрала карета швидкої, представники столичної влади відзвітували лише кількома короткими повідомленнями.

А побачити чи почути коментар з цього приводу мера Києва Віталія Кличка, взагалі, так і не вдалося – як виявилося згодом, наразі він перебуває в лікарні.     

“В Києві сталася чергова аварія, яка, на жаль, за часів мерства Кличка лише доповнила систематичне явище проривів тепломереж. Вже страждають навіть і люди. Все це свідчить про непрофесійність команди Кличка та про небажання займатися комунальним господарством міста. І, як завжди, коли трапляються ці аварії, мер у відпустці або на лікарняному: замість нього пояснюють всі ці моменти його заступники”, – підкреслює голова київського осередку політичної партії Миколи Томенка “Рідна країна” Олександр Федоренко.

Яскравим прикладом є також масштабний прорив тепломереж в центральному районі міста – на вулиці Шота Руставелі, де справжній потоп ставався вже двічі.  

Прорив на Шота Руставелі, Київ. Фото: ВВС Україна
Прорив на Шота Руставелі, Київ. Фото: ВВС Україна

“Це – наслідок хаотичної забудови міста, яка є величезним навантаженням на комунальні мережі. Кількість будинків та ТРЦ зростає, а мережі залишаються на рівні минулого століття. Тому ми і бачимо, що тепер не тільки зимою місто страждає від проривів та затоплень, а навіть влітку після дощів Київ затоплює – навіть Хрещатик перетворюється на Венецію. Якщо в місті не зміниться керівництво, то такі випадки відбуватимуться ще частіше і частіше. Сподіваюсь, що на наступних виборах кияни поставлять відповідну оцінку Кличку та його команді”, – відзначає Олександр Федоренко.