Під час виставки «Битва Агротитанів» лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко прокоментував запуск  аграрної реформи та продажу землі новою владою.

«Для України, без перебільшення, земельне питання  завжди було і буде визначальним. Я, як політик і вчений з досвідом, не розумію як можна зробити цивілізований ринок землі за 3 місяці. Сьогодні фермери і середній агробізнес підказує, що його можна зробити цивілізованим лише навколо ідеї, що право приватної власності на землю сільськогосподарського призначення будуть мати лише громадяни України, які постійно живуть і ефективно на ній працюють. Сподівання на іноземця-бізнесмена, який прийде і всіх врятує – шлях в нікуди,  – сказав Томенко, і додав: – Я не знаю жодної країни у світі, де б такі складні реформи відбувалися в форматі, який запропонувала нинішня влада.»

Політик запропонував наступний шлях реформування галузі.

«Поки йде напрацювання законопроектів та інструментів контролю, слід запустити декілька пілотних проектів. Оскільки ініціатори швидкого створення ринку землі – нинішня влада, я пропоную ці пілотні проекти реалізуват в Городнянському районі Чернігівської області, де народився прем`єр-міністр, в Бердичівському, де народився нинішній спікер, та Криворізькому районі, звідки родом Президент Зеленський.»