Про те, що пити воду з крану не можна знає мабуть і дитина. Попри всі запевнення «Київводоканалу», що вода є безпечною, кияни, та й усі українці, не ризикують її споживати. Проби води з водосховищ беруть багато разів на день, щоб уникнути зараження. Працівники «Водоканалу», запевняють, що норми та стандарти, встановлені  ДсанПіН не порушуються. Але про те, що сьогодні воду продовжують очищувати за допомогою застарілої радянської технології – хлором, ми навіть не починаємо вести мову. Та є й інша проблема, яка ставить під загрозу життя та здоров`я киян – застарілий трубопровід.

Про те, що Київ дуже важко і повільно оновлює труби говорять постійні аварії, які залишають мешканців столиці на до догий час без води чи тепла. Крім того, ризик зараження води інфекцією за аварійного трубопроводу підвищується в рази.

У Водоканалі скаржаться, що на ремонт коштів не вистачає. Я хочу звернутися до столичної влади: невже будівництво непотрібного пішохідного мосту та проведення дорогих  форумів важливіше здоров`я киян?

Блог Олександра Федоренка