Очільник столичного осередку плітичної партії Громадський рух «Рідна країна» Олександр Федоренко прокоментував дослідження аналітично-консультативної компанії Gallup за 2018 рік.

«За результатами дослідження населення України має найнижчий рівень довіри до діючої влади, всього 9%. Причиною цього є тотальна корупція та маса невиконаних обіцянок. У свою чергу, й нинішній президент має надвисокий антирейтинг. Власне, з такими показниками в цивілізованих країнах на другий термін очільники не балотуються. Такі результати чудово ілюструють результати  діяльності влади за 5 років».

Політик також зазначив, що така тенденція дуже впливає на вибори 31 березня.

«Сьогодні не лише у президента, а й у більшості топових кандидатів, дуже високий антирейтинг. Виключенням в даному випадку є лише Анатолій Гриценко, тому якщо він вийде у другий тур перегонів, нам не доведеться обирати між кандидатами, яким ми вже не довіряємо та діючим президентом, який сьогодні по вуха в корупційних скандалах. Це також означає, що у другому турі Гриценко перемагає будь-кого – і діючого президента, й інших кандидатів, за яких сьогодні через безнадію готові голосувати українці».