Ведуча телеканалу “Прямий”, а віднедавна і кандидат у президенти України Юлія Литвиненко, опублікувала декларацію про доходи, про це повідомляє інтернет-ресурс “ВСВІТІ”.

Відповідно до її декларації, на “Прямому” Литвиненко працювала майже “задарма” – за рік роботи на каналі, наближеному до Порошенка, журналістка заробила 4 тисячі 434 гривень або ж 369,5 гривні на місяць. Загальний місячний дохід телеведучої становить 3 тисячі 380,5 гривні.

vsviti.com.ua

Така цифра є меншою за мінімальну заробітну плату в Україні (3700 гривень на місяць – ред.) та не відповідає реальним доходам журналістів, тим паче телеведучих найрейтинговіших інформаційних телеканалів.

Лідер політичної партії Громадський рух “Рідна країна” Микола Томенко прокоментував ситуацію на своїй сторінці у Facebook: “По-перше, неозброєним оком мислячої людини зрозуміло, що в даному випадку цей кандидат є технічним. По-друге, це ще один приклад того, що “прямі”, справжні й щирі прихильники Порошенка працюють на нього як затяті фанати, тобто БЕЗПЛАТНО. Хотілося б щоб податкова розібралась в цій ситуації і пояснила чому на каналі друзів Порошенка не сплачують заробітну плату та податки відповідно до чинного законодавства, – і додав: – Наша команда експертів Громадського руху “Рідна країна” розпочинає аналіз декларацій всіх кандидатів в Президенти. Для того, щоб зробити правильний вибір, українці мають право знати все, а особливо напередодні виборів, коли діюча влада всю країну тримає за дурнів”.