В четвер 13 грудня особисті охоронці Віталія Кличка жорстоко побили журналіста та учасника бойових дій Сергія Бригадира. Журналіст виконував свої професійні обов’язки – вів розслідування щодо корупційних вчинків мера Києва.

Близько першої години ночі, журналіст вів зйомку в рамках розслідування. Його помітили охоронці Кличка, та без жодних реальних пояснень почали лупцювати Сергія, відібрали в нього майно, та примушували дати на камеру брехливі свідчення. Це трапилось просто посеред Києва біля Національної опери.

Ганебну поведінку охоронців та реакцію влади прокоментував Олександр Федоренко, керівник київського осередку політичної партії Миколи Томенка «Рідна країна».

 

«Ситуація з побиттям журналіста охоронцями Кличка – типова для влади, як минулої, так і теперішньої. Але дуже дивно, що, коли це траплялось за часів злочинної влади Януковича, то тодішні опозиціонери, а тепер уже можновладці, засуджували такі випадки і вимагали її ретельного розслідування, вимагали притягнути винних до відповідальності.

Але зараз, коли вони посіли у владні крісла, їх поведінка стала тотожною до поведінки минулої злочинної влади.

Така сама відсутність будь-яких зрозумілих пояснень, чи брутальних дій, як раніше. Все це свідчить про те, що відношення влади до журналістів не змінилося.

Мабуть, цій владі є що приховувати від громадськості. Інакше, таких випадків би просто не було.

Сподіваюсь, що даний інцидент все ж таки буде розслідуваний і ці охоронці будуть притягнені до відповідальності. А для Віталія Кличка, це «зарахується» на наступних виборах мера».