Страшенна злива в Києві вчора, 25 липня, паралізувала місто і вкотре продемонструвала неготовність столичної влади на чолі з мером Віталієм Кличком забезпечити нормальне життя киян.

Керівник київського осередку політичної партії Миколи Томенка «Рідна країна» Олександр Федоренко нагадує, що з діючою київською адміністрацією місцяни вже мали призвичаїтися до постійних стресових ситуацій.

«Ситуація з потопом в Києві зрозуміла: найбільші вороги діючої влади – це сніг взимку і дощі влітку. У ній немає нічого дивного, адже влада не займається системною роботою, а лише хаотичною забудовою міста. Чи відкриттям нових дорожніх знаків або іншими піар-акціями.

На запитання журналіста, яка ймовірність того, що наступний потоп може вимити Кличка разом з його командою геть зі столиці, Олександр Федоренко відповів наступним чином:

«Рейтинг Кличка-мера, як і чинного президента, невпинно падає і скоро дійде до критичної межі. Особливо на тлі чергового здорожчання громадського транспорту та метро.

Незмінні атрибути колишньої влади – марнославство і бездіяльність – притаманні і новій команді. Нездатність вирішувати проблеми столиці такі ж, як і у Попова, і саме так охарактеризував його в свій час сам Кличко.

Завадило запобігти лиху в столиці київській владі її небажання займатися міськими справами. Пріоритети для чиновників – піар на короткочасних діях і заробляння грошей. Звісно, можна було б полагодити, прочистити систему ливнівок. Але який з цього міг бути піар-ефект?» – задає риторичне питання Федоренко.