Команда Громадського руху “Рідна країна” на чолі з лідером Миколою Томенком відвідали Канівський природній заповідник. За традицією, студентів та викладачів залучили до здорового способу життя.
Наш проект «Здоровим і спортивним бути модно» тепер і в Канівському природному заповіднику. Сьогодні ми залучаємо студентів-біологів і викладачів Київського університету імені Тараса Шевченка, які проходять тут практику, до гри у волейбол. Наш внесок: сітка, м’ячі і подарунки кращим гравцям! Рідна команда, а я грав за жіночу збірну, продемонструвала красиву і впевнену гру, – розповів про захід Микола Томенко.
Нагадаємо, що вже протягом багатьох років “Рідна країна” продовжує залучати молодь до активного та здорового способу життя. Найголовніша ідея цього проекту – повернути в українське суспільство моду на здоровий спосіб життя. На жаль, активне і спортивне життя залишає територію України. Це стосується не тільки сільської місцевості, навіть у Києві скоро взагалі не залишиться спортивної інфраструктури. У цій ситуації подвійна проблема — з одного боку, немає відповідних умов для спортивного життя, з другого — немає моди на здоров’я, спорт.
![](https://ridna.in.ua/wp-content/uploads/2018/07/36616397_1774658789269926_2408377472140705792_n.jpg)
![](https://ridna.in.ua/wp-content/uploads/2018/07/36666644_1774658865936585_6267006301667065856_n.jpg)