В Україні замість боротьби з корупцією йде боротьба з пам’ятниками минулого, і це підносять як основне досягнення

 Про це у коментарі Politeka розповів керівник київського осередку політичної партії Миколи Томенка «Рідна країна» Олександр Федоренко.

«Не думаю, що знесення київської Арки дружби народів – найкраще рішення. Можливо, її варто було б перейменувати, тобто, придумати інше обґрунтування, або частково перебудувати, щоб змінити її значення. Доречна ідея зробити з неї нагадування про війну на Донбасі. Це мало б підтримку в суспільстві й не викликало запитань», – зауважив політик.

«Україна 26 років жила із цими символами, радянськими назвами вулиць і нічого не трапилося. Позбутися їх потрібно було ще у 1991 році, а зараз це просто піар. Насправді людей подібні речі мало цікавлять. Більше їх хвилюють високі тарифи, курс долара, боротьба з корупцією, а от боротьба з комуністичними символами для українців – другорядне. По суті, це відволікання уваги, як і безвізовий режим з Євросоюзом. Щойно виникають якісь проблеми, влада говорить, що от маємо безвіз і це перемога. Не говорю, що безвіз поганий, просто економіка України не розвивається, корупція залишається на тому ж рівні, або ще на вищому. А єдиний результат візової лібералізації з ЄС, що багато українців, скориставшись ним, виїхали працювати в Європу», – вважає Федоренко.

«Чи ми у символах заплуталися, чи, може, так через те, що не залишилося піонерів, які б на металобрухт розібрали?», – написав він.