Під час “Великого інтерв’ю” Юлія Литвиненко та Микола Томенко обговорили ряд питань, серед яких ефективність роботи Верховної Ради, шляхи звільнення українських військовополонених, роботу міністерства з питань окупованих територій, успішність проведення реформ в країні, хід децентралізації, проект “Малоросія” , якість складу нинішнього складу Ради, візит Лукашенка в Україну, перспективу прийняття нового закону про вибори.

Томенко під час інтерв’ю розкритикував роботу парламенту і його відправлення на канікули. При цьому, політик поставив у приклад роботу комітетів Палати представників США. Томенко також заявив, що у нас парламент більше року не здатний прийняти жодне кадрове рішення.

В ході розмови екс-нардеп підкреслив, що вважає неправильною ситуацію, коли медичну реформу ініціює в.о міністра охорони здоров’я.

“Зараз ніхто не несе відповідальність за медичну реформу, тому що виконуюча обов’язоків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун за визначенням не несе відповідальність”, – сказав Томенко.

Також політик заявив, що реформи потрібно обговорювати з експертами і фахівцями.

Крім цього, Томенко вважає, що більшість об’єднаних громад створено з порушенням закону.

Крім цього, нардеп заявив, що не вважає Надію Савченко своїм ідеологічним союзником, а також переконаний, що в наступний парламент не пройде більшість нинішніх депутатів.

“Я готовий співпрацювати тільки з тими людьми, які не змінюють свою ідеологію”, – сказав Томенко.